(کسبه محترم سرای پارسیان )
با سلام و آرزوی تندرستی
پیرو مصوبه امروز اتاق اصناف تهران ” پاساژها و بازار های مسقف از روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه 1399 فعالیت خود را آغاز می نمایند “.
لذا با توجه به مصوبه اخیر مجتمع سرای پارسیان از فردا دوشنبه 1399/2/1 باز خواهد بود .
ضمنا با توجه به دستور اتاق اصناف این مراکز در ساعت 18 (6 بعد از ظهر ) تعطیل می گردد.
با سپاس

“به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا اظهار داشت: طی مکاتبات و پیگیری‌های مستمر اتاق اصناف تهران از این ستاد، در نهایت امروز مصوب شد تا پاساژها و بازارهای مسقف از تاریخ یکم اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز نمایند.

وی افزود: پیرو این مصوبه ساعت فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف تا ساعت ۱۸ (۶ بعد از ظهر) خواهد بود و این مراکز می‌بایست پس از این ساعت، واحدهای خود را تعطیل نمایند.

فراهانی تاکید کرد: تمامی واحدهای صنفی کم خطر مستقر در بازار تهران، پاساژها و بازارهای مسقف می‌بایست نسبت به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir اقدام و کد مجوز بهداشت را دریافت و در واحد صنفی خود نصب نمایند؛ چراکه فعالیت این واحدها بدون ثبت نام و دریافت کد مجوز، غیرمجاز خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف در پایان با اعلام اینکه صنوف پر خطر همچنان تعطیل هستند، اظهار امیدواری کرد تا همانطور که با پیگیری‌های صورت گرفته پاساژها و بازارهای مسقف بازگشایی گردید، در تلاش هستیم تا با همکاری و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف و مردم عزیز، امکان فعالیت اصناف پر خطر نیز در مراحل دیگر مهیا گردد.”

کد خبر 4904279