پاساژ پارسیان

مجتمع خرید پارسیان در محله بازار بزرگ تهران واقع در خیابان حمام چال و موسوی، در سال 1389 کلید خورد. این مجتمع خرید بزرگ در 4 فاز عملیاتی در طی 6 سال به بهره‌ برداری کامل رسید. پاساژ پارسیان با توجه به موقعیت جغرافیایی در محدوده بازار بزرگ تهران واقع شده است و نحوه معماری آن جز شاخص ترین مجتمع خرید ها در طی سال‌های اخیر در حوزه بازار بزرگ تهران است.

 

مجتمع تجاری پارسیان سعی داشته تا بسیاری از نیازهای بازدیدکنندگان را در برآورده کرده و به همه سلیقه‌ها احترام بگذارد. در این مجتمع تجاری بیش از 150 فروشگاه در حوزه‌های پوشاک زنانه مشغول به فعالیت هستند. ما در سرای پارسیان سعی داریم تا محیطی آرام و فضایی امن را برای مشتریان عزیز فراهم کنیم تا خریدی دلنشین و مطمئن را داشته باشند.
از چشم‌اندازها و اهداف ما این است که بتوانیم علاوه بر فراهم کردن محیطی امن با محصولاتی متنوع و با کیفیت برای مشتریان عزیز، در بستر فروش اینترنتی و آنلاین انواع پوشاک زنانه نیز موفق عمل کنیم. هدف ما این است که مردم از هر استان کشور عزیزمان، بتوانند به اجناس با کیفیت و مد روز دسترسی داشته و انتخاب‌هایی متنوع داشته باشند.

چرا سرای پارسیان!؟

سرای از سال ۱۳۹۵ همکاری خود را با برندهای داخلی و برندهای خارجی در صنعت مد و پوشاک زنانه شروع کرده است و توانسته کالاهای پرتنوع با کیفیت قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه کند.

عمده فروشی پوشاک بازار تهران 

عمده فروشی پوشاک بازار تهران  در کجا قرار دارد؟

امکان دسترسی به ان به چه صورت می باشد؟سرای پارسیان مکانی برای عمده فروشی پوشاک در تهران می باشد.در سرای پارسیان علاوه بر عمده فروشی ،پوشاک به صورت تکی هم به مشتریان عرضه می شود.اگر برای خریدو  پوشاک و البسه خودتان و حتی هدیه برای عزیزانتان به دنبال کیفیت مناسب هستید و درعین حال خواستار اینکه به روز و مطابق مد  

باشدو علاوه براین ویژگی ها قیمت مناسب هم مدنظرتون باشد ،سرای بزرگ پارسیان با دارا بودن این ویژگی ها و خرید به صورت آنلاین، یک خرید به یاد ماندنی برای شما به ارمغان می‌گذارد.

اعتمادشما به خریدکردن  آنلاین از سرای پارسیان

باعث اعتبار ماست،

سرای پارسیان این  امتیاز و ویژگی در خود فراهم کرده که  نیاز تمام سنین  مردان و زنان و جوانان و کودکان را با مناسب تربن قیمت ها و مطابق با آخرین مد دنیا و بهترین کیفیت تامین می کند،بامراجعه به وبسایت پارسیان می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه ها و امکانات ستفاده کنید .

سرای پارسیان مشتریان عزیز خود را به خرید  راحت و آسان به پوشاک زنانه با کیفیت خود دعوت میکند

 
پاساژ پارسیان بازار تهران
Logo
بازیابی رمز عبور
سبد خرید