تبلیغات در وبسایت پارسیان

با شیوع بیماری کرونا کسب و کارها به سوی بستر اینترنتی سوق پیدا کرده و خطر ابتلا به این بیماری باعث انجام مراودات تجاری و خرید و فروش روزانه ،بصورت اینترنتی گردیده ،از این رو این صفحه از وبسایت به فروشگاه ها و محصولات اختصاص یافته و محصولات و اطلاعات فروشگاه های شما را در اختیار خریداران قرار می دهد تا آسانتر با شما در ارتباط باشند و اقدام به خرید نمایند.

فروشندگان واحد ها کافیست برای رزرو تبلیغات ، آگاهی از تعرفه ها و انجام امور تبلیغات به آدرس اینترنتی
MARKETING@SARAYPARSIAN.IR
در خواست خود را ارسال نمایند یا از طریق تلگرام واتساپ با ما در تماس باشید.

تعرفه ها

برای اینکه در صفحه اول سایت دیده شوید و بازدید کنندگان سایت فروشگاه شما را ببینند باید هزینه تبلیغات بدهید.
قیمت تبلیغات در سایت آن چنان زیاد نیست ولی بدانید روزانه بیش از دو هزار نفر اطلاعات شما را میبینند و با اولین فروش محصول هزینه جبران میشود.

بنر اول
یک میلیون تومان

بنر دوم
نهصد هزار تومان

بنر سوم
هشتصد هزار تومان

بنر چهارم
هفتصد هزار تومان

بنر پنجم
ششصد هزار تومان

بنر اول
یک میلیون تومان

معرفی    یا فروش مستقیم

این وبسایت به دو صورت اقدام به تبلیغ مغازه شما میکند.اول اینکه اجناس با قیمت در سایت قرار میگیرند و مشتری میتواند خرید انجام دهد.در اینصورت پرداخت انجام شده و برای ارسال با شما هماهنگ میشود. دوم اینکه اجناس شما بدون قیمت در سایت درج میشود و مشتری برای خرید به اطلاعات شما دسترسی دارد و اقدام به خرید مستقیم از شما می کند.

تعداد محصولات    رایگان

با وجود تعداد زیاد محصولات و فروشگاه ها ما قادر نیستسم تمام محصولات را در سایت قرار دهیم ، اما نگران نباشید با هزینه اندک میتوانید محصولات بیشتریثبت نموده یا در صفحه اول وبسایت برند خود را معرفی نمایید

پارسیان