سرای پارسیان

در حال حاضر در مجتمع پارسیان۱۵۰ واحد تجاری  فعالیت می کنند و کالاهایی را از قبیل پوشاک زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و بسیاری اقلام دیگر را به مشتریان ارائه می دهند.

در این مجتمع دوربین های مداربسته جهت به حداقل رساندن اشتباهات انسانی در مراودات تجاری و همچنین تجربه بالاترین سطح امنیت در سراسر مجتمع نصب گشته که دارای قابلیت تشخیص چهره هستند،همچنین دوربین های بالای درب های ورودی قابلیت زوم و رزولوشن بالایی می باشند.

سیستم اطفاء حریق، مجهز به پمپ آب پرقدرت با ظرفیت ۲۰ هزار لیتر آب جهت مهار حریق می باشد و استفاده غیر ضروری موجب بروز خسارت به مجتمع و ساکنین گردیده و پیگرد قانونی دارد.مجتمع دارای پنج دستگاه پله فرار مجهز به درب ضد حریق استاندارد است ودربهای میانی بین فاز D و فاز C از ساعت ۸ صبح الی ۱۸:۳۰ جهت دسترسی به کوچه حمام چال باز می باشند.سایر امکانات فراهم شده برای واحد ها ،سیستم برق اظطراری و فوق اظطراری ، سیستم گرمایش و سرمایش و … می باشد.

تبلیغات و فروش

شیوع بیماری کرونا باعث انجام مراودات تجاری و خرید و فروش روزانه ،بصورت اینترنتی گشته ،لذا این صفحه از وبسایت به فروشگاهها و محصولات اختصاص یافته و محصولات و اطلاعات فروشگاه های شما را در اختیار خریداران قرار می دهد.

مجتمع‌ تجاری پارسیان از پربازدیدترین اماکن بازارمحسوب می‌شود و روزانه هزاران نفر بازدیدکننده را اعم از خریدار و فروشنده به سمت خود جذب می‌کنند. این امر باعث شده است تا مرکز تجاری پارسیان، دیگر تنها محلی برای خرید نباشد و مکانی برای جذب افراد مختلف نیز به‌حساب آید.با این حساب شانس برندها جهت معرفی محصولات خود و تاثیر بر تصمیم خرید افراد با تبلیغات محیطی در مجتمع‌ افزایش می‌یابد. این امر پس از پیدایش بحران کرونا در بستر اینترنت الزام یافته و خرید و فروش و تبلیغات از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی را الزامی ساخته است.

با شیوع بیماری کرونا کسب و کارها به سوی بستر اینترنتی سوق پیدا کرده و خطر ابتلا به این بیماری باعث انجام مراودات تجاری و خرید و فروش روزانه ،بصورت اینترنتی گردیده ،از این رو این صفحه از وبسایت به فروشگاه ها و محصولات اختصاص یافته و محصولات و اطلاعات فروشگاه های شما را در اختیار خریداران قرار می دهد . کافیست برای رزرو تبلیغات ، آگاهی از تعرفه ها و انجام امور تبلیغات به آدرس اینترنتی MARKETING@SARAYPARSIAN.IR در خواست خود را ارسال نمایند یا از طریق تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید.